Warning: filemtime(): stat failed for https://natura-apotheke.sk/wp-content/plugins/woo-related-products-refresh-on-reload/public/owl-carousel/owl.carousel.min.js in /data/3/e/3e5b7abc-91fb-4b17-979e-d7772ab21751/natura-apotheke.sk/web/wp-content/plugins/woo-related-products-refresh-on-reload/public/class-woo-related-products-public.php on line 103

Warning: filemtime(): stat failed for https://natura-apotheke.sk/wp-content/plugins/woo-related-products-refresh-on-reload/public/owl-carousel/owl.carousel.css in /data/3/e/3e5b7abc-91fb-4b17-979e-d7772ab21751/natura-apotheke.sk/web/wp-content/plugins/woo-related-products-refresh-on-reload/public/class-woo-related-products-public.php on line 105

Naša kozmetika je unikátna svojím zložením, v ktorom dominujú prírodné extrakty a oleje, veľké množstvo vitamínov, hydratačných látok a antioxidantov.
Receptúry vychádzajúce z tradičných výrobných postupov, ktoré sú inovované na základe posledných dostupných výsledkov vedeckých výskumov a štúdií.
Vo výrobkoch predávaných pod značkou NATUARA APOTHEKE určite nenájdete žiadne škodlivé chemické komponenty, ako parabény, ftaláty alebo lepok, preto sa nemusíte obávať použiť ich aj na citlivú pokožku. Produkty samozrejme nie sú testované na zvieratách.
Za absolútne mimoriadnu možno označiť sadu pre starostlivosť o tvár. Denné a nočné pleťové sérum bohaté na kyselinu hyaluronovú, ošetrujúce a upokojujúci olej a výťažok z morskej riasy Kalpariane má prekvapivo priaznivé účinky.
Telové krémy s bambuckým maslom, v piatich rôznych variantoch, kedy každá je výnimočná kombinácia olejov, vitamínov a hydratačných látok.
Regeneračné balzamy na pery majú jemnú farbu a perleť. Je vhodné ich používať namiesto rúžu alebo lesku a tým pery udržiavať hydratované, vláčne a lesklé. Týmito vlastnosťami sa naše regeneračné balzamy odlišujú od štandardných rúžov ​​a leskov, po ktorých veľmi často zostanú pery vysušené a popraskané. Vďaka perlete sa Vaše pery budú lesknúť a zároveň zostanú vyživené a vláčne kôli kombinácii bambuckého masla, výťažku z Aloe Vera, makadamiového oleja a ďalších vitamínov.
Jemne sfarbené balzamy na pery v tvare vajíčok výborne padnú do ruky a veľmi jednoducho sa aplikujú. Vďaka svojim jedinečným upokojujúcim a hydratačným účinkom, zaistia Vašim perám sviežosť a hebkosť po veľmi dlhú dobu.
Rad bezfarebných regeneračných balzamov s vysokým obsahom aktívnych zložiek udržiava pokožku dostatočne hydratovanú, a chráni ju pred nepriaznivými vplyvmi aj voľnými radikálmi.